• 29 november t/m 1 december 2019 in de Jaarbeurs Utrecht
  • 29 november t/m 1 december 2019 in de Jaarbeurs Utrecht
  • 29 november t/m 1 december 2019 in de Jaarbeurs Utrecht
  • 29 november t/m 1 december 2019 in de Jaarbeurs Utrecht

Deelnemerslijst 2019

Carpsquare

Officiële Carpsquarepagina: facebook.com/Carpsquare

Hieronder vind je de voorlopige deelnemerslijst voor de 18e Hengelsport- en Botenbeurs in de Jaarbeurs Utrecht.


Groothandels/Fabrikanten   

Albatros Hengelsport   www.albatroshengelsport.com
Totaalleverancier van hengelsportproducten

Arca - Bifa www.arca-bifa.com
Hengelsportgroothandel 

Avid Carp • www.avidcarp.com
Hengelsportgroothandel 

Allinpartikels • www.allinpartikels.nl
Hengelsport producten.

Daiwa Cormoran •  www.daiwa-cormoran.info
Hengelsportgroothandel 

Evezet • www.evezet.nl 
Hengelsportgroothandel roofvis en kapervis materialen

Frenzee  https://www.frenzee.co.uk/
Hengelsportgroothandel

Free Spirit Fishing  https://www.freespiritfishing.com
Hengelsportgroothandel

Garbolino • www.garbolino.fr 
Hengelsportgroothandel

JV Baits • www.jvbaits.nl 
Hengelsportgroothandel van o.a. levend aas, pellets en boilies

Korda Europe  http://nl.korda.co.uk/
Hengelsportgroothandel

Sense Outdoor • www.senseoutdoor.nl
Hengelsportgroothandel Merken: LFT, LFT Baits, Byron, Sportex, Climax, Mustad, Nomura, Live Target, Highlander, Lemer, Stekkie, Rovex, Shizuka, Jarvis Walker.

Mac Fishing • www.macfishing.nl
Hengelsportgroothandel Merken: The Carp Collector, Geoff Anderson, Eyelevel (sunglasses), Dragon, Bekina, Sundridge, Stormsure, Ian Golds Sea Fishing Gear, Rox, Expert, Overboard, Scotty, Optionic, Aquaz, Sad, Soft-Bait Glue, Hi&Dry & Sea Grip

M&M Hengelsport • www.menmhengelsport.nl
Hengelsportgroothandel Merken: Stonfo, Cralusso, Zammataro, Geers Lokaas, Timm's Dobbers, Balzer, Lineaeffe en M&M producten

Next Level Fishing www.nextlevelfishing.nl
Hengelsportgroothandel

Pike Master Lures •www.pikemasterlures.nl
Hengelsportgroothandel in roofvis producten Merken: Big Fishing Tackle, Finn-tastic Canada, The Pig, TB Tournament Baits, Strike Pro, Sizmic, Vectra Vertical & Spigg

Preston Innovations • www.prestonfishing.nl 
Hengelsportgroothandel Korum, Sonubaits en Avid Carp

Primo Distribution • https://www.primodistribution.nl/
Hengelsportgroothandel

Pro Line Products • http://proline-products.nl/
Hoogwaardige baits 

RAM Mounts Benelux • www.rammounts.nl 
Hengelsportgroothandel

Rozemeijer • www.rozemeijer.com 
Hengelsportgroothandel

Sensas • www.sensas-shop.nl
Hengelsportgroothandel

Sportex • www.sportex.de
Hengelsportgroothandel

SPRO • www.spro.eu
Hengelsportgroothandel

Shimano • http://fish.shimano.com/
Hengelsportgroothandel

Tackle Guru  • www.tackleguru.com
Hengelsportgroothandel voor karper en witvis materialen

Twinlures  • www.twinlures.com
levensechte hardbaits

Ultimate Fishing www.ultimate-fishing.net
Hengelsportspeciaalzaak

Westin • www.westin-fishing.com
Westin kunstaas

Zebco •  http://www.zebco-europe.biz/nl/home
Groothandel in hengelsportartikelen


Hengelsportspeciaalzaken 

Ahoy Hengelsport  www.ahoy-hengelsport.nl
Allround hengelsportwinkel (specialist in roofvissen en zeevissen)

De Sportvisser Den Haag • www.desportvisserdenhaag.nl 
Allround hengelsportwinkel (Witvissen, Karpervissen, Roofvissen & Zeevissen)

Fly Supply • www.flysupply.nl
Vliegvis school & shop

Hengelsportzaak van de Ven  www.hengelsportzaak.com
Hengelsportwinkel

Hengelsport De Ronde Venen  www.hengelsportwinkel.com
Hengelsportwinkel

Hengelsport Leiden  http://www.hengelsportleiden.nl/
Groot assortiment hengelsportartikelen

Hertog Hengelsport • www.hertog-hengelsport.nl 
Groot assortiment hengelsportartikelen

Raven Fishing & Outdoor • www.raven.nl 
Grootste hengelsportspeciaalzaak van Nederland

Rien de Wolf Hengelsport • www.riendewolf.nl 
Hengelsportspeciaalzaak

Reniers Fishing • www.reniersfishing.be 
Hengelsportspeciaalzaak

Snoekbaars Hengelsport • www.snoekbaars-hengelsport.nl 
Hengelsportspeciaalzaak

Van der Kolk Hengelsport • www.vanderkolk-hengelsport.com
Hengelsportspeciaalzaak


Boten, motoren, trailers en accessoires 

12BB.eu - Belly Boten  • www.12bb.eu  
Belly Boten

Alumacraft • www.alumacraftnederland.nl
Verkoop, onderhoud en reparatie van boten

Aluminiumboten.nl http://aluminiumboten.nl/
Boten

BellyBoat  www.bellyboat.nl/ 
Verkoop van Bellyboten

Bootjevankootje  https://www.bootjevankootje.nl/ 
Bootjevankootje- Botenverhuur aan de westeinderplassen inclusief overnachtingsmogelijkheden. Tevens verkoop van boten & motoren.

Crestliner Boats Europe • www.crestlinerboats.eu   
Importeur Crestliner aluminium gelaste visboten

EBBM | De Stille Boot •www.ebbm.nl
Specialist in elektrisch varen

Float Plus •www.floatplus.com
Boten

Gorsseling Watersport • www.gorsselingwatersport.nl 
Importeur Fox Boats, Yamaha Dealer

Honda Motor Europe •www.honda.nl/marine.html

Boten en motoren

IJsselsport B.V • www.ijsselsport.nl
Boten en motoren

Just Marine V.O.F • www.justmarine.nl
Buitenboordmotoren, elektromotoren, boten en boottrailers

Hobie Kayak • www.hobie-kayak.com
Viskayaks

Kewi boten • www.kewi.nl
Rubberboten 

Marine Depth Sounders  www.mdsi.nl  
Groot assortiment fishfinders, gps-toestellen, electronische kaarten en diverse toebehoren van de merken Raymarine, Lowrance, Garmin, Eagle, Humminbird en Navionics. 

Mark van Dijk Yachting  • www.watersportbenelux.com 
Outdoor - Adventures - Events

Nautische Unie Hunfeld B.V. • www.nautischeunie.nl
Starweld aluminium gelaste visboten, tevens Mercury dealer  

Nauta's Boat Shop • www.nautasboatshop.nl
boten

Lowrance • http://www.navico.com/
Nautische elektronica

Nion Watersport  www.nionwatersport.nl 
Motoren, boten, trailers en aanverwante artikelen

Orka Boten  www.orkaboten.nl
Orka boten via Hobim

Rotterdam Outboard Shop • www.outboardshop.nl
Boten en motoren

Raymarine • www.raymarine.nl
Nautische electronica

Snoekbaars Bootverhuur • www.snoekbaarsbootverhuur.nl
Bootverhuur

Technautic • www.technautic.nl 
Watersportaccessoires van Humminbird, Minn kota, Canon downriggers, Talon, Biolite, Jet Boil en Buff

Tinnemans Floating Solutions • www.tinnemansfs.com
Boten, interieurbouw, aluminium boten.

Van Zelst Watersport • www.vanzelstwatersport.nl
Boten, buitenboordmotoren, boottrailers, fishfinders en GPS en bootstoelen, tevens Mercury dealer

Yamaha Motor Europe • www.yamaha-motor.eu/nl
Boten, buitenboordmotoren


Reisbureaus en visvakanties

Calreicharters • www.marlinfishingcanaria.com
Reisbureau

Cordes Travel • www.cordestravel.nl
Reisbureau voor visreizen naar Noorwegen, IJsland, Denemarken, Zweden en Florida

Extremebluefin.com • www.extremebluefin.com
Reisorganisatie

Europarcs Resort De Biesbosch • www.europarcs.nl 
Vakantiepark

Europarcs Resort De Kraaijenbergse Plassen • www.europarcs.nl 
Vakantiepark

Hindrum Fjordsenter  www.hindrumfjordsenter.no
Reisorganisatie in Noorwegen

Hitra Turistservice • www.hitraturistservice.no
Reisorganisatie in Noorwegen

Inland Fisheries Ireland  www.fisheriesireland.ie
Reisorganisatie 

Leka Motell & Camping   www.leka-camp.no  
Vissen en camperen in Leka, Noorwegen

P&S Visreizen • www.psvisreizen.nl  
Reisbureau (visreizen)

Pike Fishing in Ireland • www.pike-fishing-ireland.com
Visreizen Ierland (Greg Latour)

Roned Spanje  www.ronedspanje.nl  
Sportvisvakanties in Spanje

Vishotel in Friesland • www.demariahoeve.nl
Visboten verhuur met overnachting

Vissen in Ierland • www.fisheriesireland.ie
Visvakanties in Ierland

Tight Lines visreizen • www.tightlines.nl
Volledig verzorgde reizen naar exotische bestemmingen

Vågan Feriegård • www.vagan-feriegard.no
Noorwegen toerisme

Vakantiepartner Denemarken • www.vakantiepartnerdenemarken.nl 
Uw vakantiepartner in Denemarken

Visreis.nl • www.visreis.nl
Visreizen voor vissers, door vissers 

Watermill Fishing Lodge • www.watermillfishinglodge.irl
Viswater


Carpsquare

Cresta 
Groothandel voor karpervisserij
 
Eddy Sterckx bait range   www.diepvriesboilies.be 

Leverancier van diepvriesboilies 

Franse Karpers   www.fransekarpers.nl
Vissen in Frankrijk met accomodatie of in bivy. 

Hengelsport Vught •www.hengelsportvught.nl/hengelsport-vught
Hengelsportspeciaalzaak voor karpervissers

JRC • www.jrc-fishing.co.uk
Hengelsportgroothandel voor karpervis materialen 

Karpervijver • www.karpervijver.nl
Karper- en meervalvissen in Frankrijk

Korum • www.korum.co.uk 
Groothandel karpermaterialen

Laars & Co • www.laarsenco.nl  
Dé outdoorlaarzen en buitenleven specialist

Life-Line/Fishouflage • www.golifeline.nl
Outdoorshop 

MEUS baits • www.meusbaits.nl
Karpervisserij en materialen.

Raptor boats • www.raptorboats.nl
Bootvisserij op karpers

The Carp Specialist • www.thecarpspecialist.nl
Reisorganisatie gericht op het aanbieden van Franse wateren voor de karpervisserij


Magazines en online platforms

Publishing house • www.hengelsporthuis.com 
Bekend van Hét Visblad, Zeehengelsport, Dé Roofvis, Witvis Totaal & Dé Karperwereld

Roofvisweb • www.roofvisweb.nl
Roofviswebsite

Total Fishing • http://www.totalfishing.nl/
Online community voor de hengelsportliefhebber

VIP Media • www.vipmedia.nl
Bekend van Beet Magazine, Karper & Rovers


Verenigingen & federaties 

A.U.H.V. • auhv.mijnhengelsportvereniging.nl
Algemene Utrechtse Hengelaars Vereniging

H.S.V. Groot Rotterdam • www.groot-rotterdam.nl
Hengelsportvereniging Groot Rotterdam

Sportvisserij Nederland • www.sportvisserijnederland.nl 
Behartigt landelijk de belangen van de sportvisserij

Snoekstudiegroep • www.snoekstudiegroep.nl 
Snoekstudiegroep

V.N.V. Nederland • www.vnv.nu
Vereniging Nederlandse Vliegvissers

V.Z.W. Zeevissport • www.zeevissport.com 
"Gone Fishing Catch you later..."


Overige   

Derkbait • www.derkbait.com  
Handpainted Lures
 

Fish Carving • www.fishcarving.nl
Uit hout gesneden visbeelden

Opjeautoslapen.nl   www.opjeautoslapen.nl
Daktenten

Outdoor Food  https://www.outdoor-food.nl/
Koken in de buitenlucht

Hearty Rise Europe   www.premium-tackle.com
Roofvis tackle en accessoires

Remko van den Berg • www.kunstschilderremko.nl  
Kunstschilder 

Sportvisacademie Gorinchem  sportvisacademie-gorinchem.nl
Opleiding sportvisserij (MBO)

Sportvis Media  • www.sportvismedia.nl
Reportages van evenementen

Stichting Peuterfonds    www.peuterfonds.nl 
Sportvisevenementen voor kinderen


Visgidsen

Erik Verloop   www.vissenoploosdrecht.nl
Vissen op Loosdrecht

Frans Boonstra   www.visgidsfrans.nl 
Vissen vanuit een kayak

Marc Krull   fishingguide-marckrull.nl
Vissen op de Zaan


Webshop 

Berendsen Visvoeders • www.berlok.com  
Visvoerspecialist

BFT Shop • www.bftshop.nl
Hengelsportartikelen/roofvis

Catch and Release • www.catchandrelease.nl
Catch and Release-club

Decathlon Caperlan B.V. • www.decathlon.nl
Materiaal voor karpervissers

Firma Comi • www.marktprodukten.nl 
Webshop

Forelshop.be • www.forelshop.be
Webshop voor forelvissers

Hengelsportwinkel.com  www.hengelsportwinkel.com
Webshop

JD Float Hengelsport • www.jdfloats.nl
Webshop

Leo's Angelmarkt https://www.leos-angelshop.de/
Webshop

Lureparts https://www.lureparts.nl/nl/
Webshop

Meervalshop Tom-Cat.nl • www.tom-cat.nl
Meervalshop 

Midnightmoon• www.midnightmoon.nl
Webshop 

Roofvisaas.nl  http://www.roofvisaas.nl/
Roofvisaas en andere hengelsportartikelen

Speedy Fish http://www.speedyfish.nl
Roofvisaas en andere hengelsportartikelen

Tackleshop.nl  www.tackleshop.nl
Hengelsport webshop

Zeevissport VZW • www.zeevissport.com
Webshop en kajakverhuur

Pin It

3 dagen

In 2019 is Carpsquare op vrijdag 29 november, zaterdag 30 en zondag 1 december in de Jaarbeurs Utrecht.

180 standhouders

Standhouders van de meest bekende nationale en internationale merken uit de karperwereld zijn er met de nieuwste producten.

20.000 m2 beursoppervlak

Ruim 20.000 m2 beursoppervlak in de 18e editie met hengelsport waaronder een groot deel karpervissen.