• 30 november, 1 en 2 december 2018 in de Jaarbeurs Utrecht
  • 30 november, 1 en 2 december 2018 in de Jaarbeurs Utrecht
  • 30 november, 1 en 2 december 2018 in de Jaarbeurs Utrecht
  • 30 november, 1 en 2 december 2018 in de Jaarbeurs Utrecht

Deelnemerslijst 2017

Carpsquare - Deelnemerslijst 2017 

Officiële Carpsquarepagina: facebook.com/Carpsquare
Laatste nieuws via: Carpsquare evenementenpagina 

Carpsquare

Hieronder vind je de deelnemerslijst voor de 16e Hengelsport- en Botenbeurs in de Jaarbeurs Utrecht.


Groothandels/Fabrikanten   

Albatros Hengelsport   www.albatroshengelsport.nl  
Totaalleverancier van hengelsportproducten

Arca - Bifa • www.arca-bifa.com
Hengelsportgroothandel 

Deeper • https://deepersonar.com/nl
Hengelsportgroothandel 

Evezet • www.evezet.nl 
Hengelsportgroothandel roofvis en kapervis materialen

FOX International Group • www.foxint.com
Hengelsportgroothandel

Frenzee • www.evezet.nl 
Hengelsportgroothandel

Garbolino • www.garbolino.fr 
Hengelsportgroothandel

JV Baits (Ringers)  http://www.jvbaits.nl/
Hengelsportgroothandel

Korda Europe 
 
http://nl.korda.co.uk/
Hengelsportgroothandel

Leonard Sports • www.leonardsports.nl
Hengelsportgroothandel Merken: Byron, Tsunami, LFT, 30plus, Mustad, Lemer, Ryobi, Cortland, Flambeau, Stekkie, Pool 12, Rovex, Jassid Fly, Middy, Joy of Fishing, Jarvis Walker, Fly Fishing, Climax, Sportex, Invader & Leonard Fishing Tackle 

Mac Fishing • www.macfishing.nl
Hengelsportgroothandel Merken: The Carp Collector, Geoff Anderson, Eyelevel (sunglasses), Dragon, Bekina, Sundridge, Stormsure, Ian Golds Sea Fishing Gear, Rox, Expert, Overboard, Scotty, Optionic, Aquaz, Sad, Soft-Bait Glue, Hi&Dry & Sea Grip

M&M Hengelsport • www.menmhengelsport.nl
Hengelsportgroothandel Merken: Stonfo, Cralusso, Zammataro, Geers Lokaas, Timm's Dobbers, Balzer, Lineaeffe en M&M producten

Next Level Fishing • http://www.nextlevelfishing.nl/
Hengelsportgroothandel

Pike Master Lures •www.pikemasterlures.nl
Hengelsportgroothandel in roofvis producten Merken: Big Fishing Tackle, Finn-tastic Canada, The Pig, TB Tournament Baits, Strike Pro, Sizmic, Vectra Vertical & Spigg

Preston Innovations • www.prestonfishing.nl 
Hengelsportgroothandel Korum, Sonubaits en Avid Carp

Primo Distribution • https://www.primodistribution.nl/
Hengelsportgroothandel

Pro Line Products • http://proline-products.nl/
Hoogwaardige baits

Pure Fishing • www.nl.purefishing.com 
Hengelsportgroothandel Merken:JRC, Abu Garcia, Berkley, Berkley Gulp Carp, JRC, Mitchell, PENN, Sébile & Shakespeare, Stren, Spiderwire, Hardy, Greys en Chub. 

RAM Mounts Benelux • www.rammounts.nl 
Hengelsportgroothandel

Rive • www.raven.nl  
Hengelsportgroothandel

Rozemeijer • www.rozemeijer.com 
Hengelsportgroothandel

Sportex • www.sportex.de
Hengelsportgroothandel

SPRO • www.spro.eu
Hengelsportgroothandel

TC Gear 

Hengelsportgroothandel

Tackle Guru  • www.tackleguru.com
Hengelsportgroothandel voor karper en witvis materialen

Ultimate Fishing www.ultimate-fishing.net
Hengelsportspeciaalzaak

Westin • www.westin-fishing.com
Westin kunstaas

Zebco •  http://www.zebco-europe.biz/nl/home
Groothandel in hengelsportartikelen


Hengelsportspeciaalzaken 

De Sportvisser Den Haag • www.desportvisserdenhaag.nl 
Allround hengelsportwinkel (Witvissen, Karpervissen, Roofvissen & Zeevissen)

Fly Supply & Hooked on the Fly • www.hookedonthefly.nl 
Vliegvis school & shop

Hengelsport Leiden  http://www.hengelsportleiden.nl/
Groot assortiment hengelsportartikelen

Hertog Hengelsport • www.hertog-hengelsport.nl 
Groot assortiment hengelsportartikelen

IYS Hengelsport  https://iys-hengelsport.nl/
Outdoor, hengel- en watersport

Kees Hamelink Hengelsport • http://www.keeshamelink.com/
Groot assortiment hengelsportartikelen

Paddy Hengelsport • 
www.paddy-hengelsport.nl 

Hengelsportzaak voor karper, roofvis, zeevis & witvis 

Raven Fishing & Outdoor • www.raven.nl 
Grootste hengelsportspeciaalzaak van Nederland

Rien de Wolf Hengelsport 
Hengelsportspeciaalzaak

Snoekbaars Hengelsport • www.snoekbaars-hengelsport.nl 
Hengelsportspeciaalzaak

Van der Kolk Hengelsport • www.vanderkolk-hengelsport.com
Hengelsportspeciaalzaak


Boten, motoren, trailers en accessoires 

Aanhangwagens van Burgwal•  www.vandeburgwal.nl 
Boottrailers

Alumacraft • www.alumacraftnederland.nl
Verkoop, onderhoud en reparatie van boten

BASS BOAT EUROPE www.bassboateurope.com
Boten en motoren

Crestliner Boats Europe • www.crestlinerboats.eu   
Importeur Crestliner aluminium gelaste visboten

EBBM | De Stille Boot •www.ebbm.nl
Specialist in elektrisch varen

Gorsseling Watersport • www.gorsselingwatersport.nl 
Importeur Fox Boats, Yamaha Dealer

Honda Motor Europe •www.honda.nl/marine.html
Boten en motoren

Hobie Kayak •www.hobie-kayak.com
Viskayaks 


Jumbo Boten •
www.jumbovisboten.nl
Op maat gemaakte visboten 

JMSails • www.jmsails.nl 
Electronica voor de hengel- en watersport. Nu ook voor polyester vis- en tourboten en sloepen.

Kalf trailers • kalftrailers.com
fabrikant van boottrailers, strandkarren, trolleys en botenbokken

Kayakwinkel • www.kayakwinkel.nl
Kajakdealer

Kewi boten 
• www.kewi.nl

Rubberboten 

Marcraft visboten  www.marcraft.nl
Aluminium visboten op maat  

Marine Depth Sounders  www.mdsi.nl  
Groot assortiment fishfinders, gps-toestellen, electronische kaarten en diverse toebehoren van de merken Raymarine, Lowrance, Garmin, Eagle, Humminbird en Navionics. 

Hobie Kayak  • www.watersportbenelux.com 
Outdoor - Adventures - Events

Nautische Unie • www.nautischeunie.nl
Starweld aluminium gelaste visboten, tevens Mercury dealer  

Navico Logistics • http://www.navico.com/
Nautische electronica

Nion Watersport  www.nionwatersport.nl 
Motoren, boten, trailers en aanverwante artikelen

Orka Boten  orkaboten.nl
Orka boten via Hobim

Raymarine www.raymarine.nl
Nautische electronica

Technautic • www.technautic.nl 
Watersportaccessoires

TTH Watersport  www.tthwatersport.nl 
Boottrailers en aluminiumboten

Vanclaes  www.vanclaes.com 
Boottrailers

Van Zelst Watersport • www.vanzelstwatersport.nl
Boten, buitenboordmotoren, boottrailers, fishfinders en GPS en bootstoelen, tevens Mercury dealer


Reisbureaus en visvakanties  

Calheta Touristic Promotions • www.calheta.nl
Vistours op Madeira in Portugal

Camping en Horecacentrum ’t Wisentbos • www.wisentbos.nl 
Visvakanties op camping ‘t Wisentbos

Carp Connections • www.carpconnections.nl 
Holiday & event

Carp Crossing Carp Lakes • www.carpcrossing.com
Karperreizen

Catfish Camp Caspe • catfish-camp-caspe.com 
Meerval en karper aan de Ebro in Spanje

Cordes Travel • www.cordestravel.nl
Reisbureau voor visreizen naar Noorwegen, IJsland, Denemarken, Zweden en Florida

De Vissende Hollander  https://www.devissendehollander.nl/
Reisorganisatie

Hindrum Fjordsenter  www.hindrumfjordsenter.no
Reisorganisatie in Noorwegen

Hitra Turistservice • www.hitraturistservice.no
Reisorganisatie in Noorwegen

Inland Fisheries Ireland Reisorganisatie 

L.A. Norwegian Club • www.lanorwegianclub.be
Socio culturele vereniging, promoot Noorwegen  

Leka Motell & Camping   www.leka-camp.no  
Vissen en camperen in Leka, Noorwegen

P&S Visreizen • www.psvisreizen.nl  
Reisbureau (visreizen)

Pike Fishing in Ireland • www.pike-fishing-ireland.com
Visreizen Ierland (Greg Latour)

Roofvismaat.nl • http://www.roofvismaat.nl/
Vistrips met visgids Peter ter Hark

Roned Spanje  www.ronedspanje.nl  
Sportvisvakanties in Spanje 

Sørøya Fishing • www.soroya-fishing.com
Vistrips

North-Rent GCV • www.north-rent.be 
Luxe minibussen

Vissen in Ierland • www.fisheriesireland.ie
Visvakanties in Ierland

Tight Lines visreizen • www.tightlines.nl
Volledig verzorgde reizen naar exotische bestemmingen

Vågan Feriegård • www.vagan-feriegard.no
Noorwegen toerisme

Vakantiepartner Denemarken • www.vakantiepartnerdenemarken.nl 
Uw vakantiepartner in Denemarken

Visreis.nl • www.visreis.nl
Visreizen voor vissers, door vissers 

VVP Verhuur/Visserslust • www.vvpverhuur.nl
Vakantie Vinkeveen


Carpsquare

Baitboat-Rotterdam • www.baitboats-rotterdam.nl 
Voerboten

CG Baits • http://cgbaits.nl/
Webshop voor karperaas  

Carp Baits • https://www.carp-baits.com/
Webshop

CarpBaitsBelgium
www.carpbaitsbelgium.be  
Carp Baits

Carp Crossing www.carpcrossing.com
Community

Catfish Camp Caspecatfish-camp-caspe.com
Meerval en karper aan de Ebro in Spanje

De KSN • www.deksn.nl  
Karper Studiegroep

Eddy Sterckx bait range   www.diepvriesboilies.be 
Leverancier van diepvriesboilies 

 Hengelsport Vught •www.hengelsportvught.nl/hengelsport-vught
Hengelsportspeciaalzaak voor karpervissers

Hotspots in France  www.hotspotsinfrance.com 
Visvakanties in Frankrijk

JRC • www.jrcproducts.nl
Hengelsportgroothandel voor karpervis materialen 

Karpervijver • www.karpervijver.nl 
Karper- en meervalvissen in Frankrijk

Karper Wereld Online (KWO) • www.karperwereld.nl 
Karpercommunity

Korum • www.korum.co.uk 
Groothandel karpermaterialen

Laars & Co • www.laarsenco.nl  
Dé outdoorlaarzen en buitenleven specialist

La Carpe Anglaise • La Carp Anglaise Holland
End Tackle

Piet Vogel Rigsolutions    www.rigsolutions.nl 
Benodigheden en accessoires voor karpervissers

Special Carp • www.special-carp.nl/
Special Carp

Starbaits  www.starbaits.com
Hengelsportgroothandel voor karpervismaterialen

T-Baits  www.t-baits.be
Webshop voor karpervismaterialen 

The Carp Specialist • www.thecarpspecialist.nl
Reisorganisatie gericht op het aanbieden van Franse wateren voor de karpervisserij

Top Secrets Holland • www.topsecretholland.nl/
Karper


Magazines en online platforms

Publishing house • www.hengelsporthuis.com 
Bekend van Hét Visblad, Zeehengelsport, Dé Roofvis, Witvis Totaal & Dé Karperwereld

Total Fishing • http://www.totalfishing.nl/
Online community voor de hengelsportliefhebber

VIP Media • www.vipmedia.nl
Bekend van Beet Magazine, Karper & Rovers


Verenigingen & federaties 

A.U.H.V. • auhv.mijnhengelsportvereniging.nl
Algemene Utrechtse Hengelaars Vereniging

De KSN • www.karperstudiegroep.nl
De Karper Sportvisserij Nederland

H.S.V. Groot Rotterdam • www.groot-rotterdam.nl
Hengelsportvereniging Groot Rotterdam

Sportvisserij Nederland • www.sportvisserijnederland.nl 
Behartigt landelijk de belangen van de sportvisserij

Roovissen.eu • www.roofvissen.eu
Roofvis Community

Snoekstudiegroep • www.snoekstudiegroep.nl 
Snoekstudiegroep

V.N.V. Nederland • www.vnv.nu
Vereniging Nederlandse Vliegvissers

V.Z.W. Zeevissport • www.zeevissport.com 
The site of sportfishing
 


 Overige   

Bungalowpark Zuiderzee •http://www.bungalowparkzuiderzee.nl
Camping

Dare To Be Different Outdoor • www.dtbdoutdoor.eu
Daktenten

Derk Baits • www.derkbait.com  
Handpainted Lures
 

De Karperhoeve  https://www.dekarperhoeve.be/
Vismeer

Fish Carving • www.fishcarving.nl
Uit hout gesneden visbeelden
 

HM-Shads • www.hm-shads.nl 
H
andgegoten shads 

HT Baits • www.ht-baits.com 
Kunstaas shads voor roofvissen, snoekbaarzen of baars 

Handy Fish •www.http://handyfish.nl
Hengelsportspeciaalzaak

Henskens Yachtverzekering www.henskensyachtverzekeringen.nl
Verzekeraar

Invincible Products •www.roofvishaken.nl
Roofvishaken

Karpercamping www.karper-camping.net
Camping

Lureparts.nl • www.lureparts.nl
Kunstaas

Opjeautoslapen.nl   www.opjeautoslapen.nl
Daktenten

Outdoor Food  https://www.outdoor-food.nl/
Koken in de buitenlucht

Premium Tackle   www.premium-tackle.com
Roofvis tackle en accessoires

Remko van den Berg • www.kunstschilderremko.nl  
Kunstschilder 

Streetfishing • www.streetfishing.nl
Community

Sportvisacademie Gorinchem  sportvisacademie-gorinchem.nl
Opleiding sportvisserij (MBO)

Stichting Peuterfonds    www.peuterfonds.nl 
Sportvisevenementen voor kinderen


Visgidsen

Belly-Boat Trip & RG-Fish •  www.bellyboattrip.nl 


Webshop 

Berendsen Visvoeders    www.berlok.com  
Visvoerspecialist

BFT Shop • www.bftshop.nl
Hengelsportartikelen/roofvis

Buff-shop.nl • www.buff-shop.nl
Webshop

Hengelsportcadeau.nl • www.hengelsportcadeau.nl
Hengelsportcadeaus

Meervalshop Tom-Cat.nl • www.tom-cat.nl
Meervalshop 

Pro-Perch  http://www.pro-perch.nl/
Webshop

Roofvisaas.nl  www.roofvisaas.nl
Roofvisaas en andere hengelsportartikelen

Visdeal • www.visdealshop.nl
Hengelsportwinkel met alle bekende merken

Pin It

3 dagen

In 2018 is Carpsquare op vrijdag 30 november, zaterdag 1 en zondag 2 december in de Jaarbeurs Utrecht.

160 standhouders

Standhouders van de meest bekende nationale en internationale merken uit de karperwereld zijn er met de nieuwste producten.

20.000 m2 beursoppervlak

Ruim 20.000 m2 beursoppervlak in de 17e editie met hengelsport waaronder een groot deel karpervissen.